Hizmetlerimiz - SAYGINLAR NAKLİYAT

Hizmetlerimiz

 

 

 

Suudi Arabistan Karayolu Nakliyat

Saygınlar Nakliyat olarak; Karayolu nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin değerlerine uygun seri, sağlam teslimat ile çalışmalarımızı kurumsal düzeyde gerçekleştirmekteyiz. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile personellerimiz profesyonel çalışmalarıyla sizleri memnun ediyor. Karayolunda sunduğumuz hizmetler: Komple tır taşımacılığı, parsiyel, proje ve ağır nakliyat hizmetidir.

 

Suudi Arabistan Denizyolu Nakliyat

Türkiye'den Ortadoğu'nun konteyner taşımacılığına izin veren limanlarına haftalık olarak denizyolu servislerimiz vardır. Deniz taşımalarında operasyonel süreci uzman ekimiz bilgi, işlem ışığında size kolaylık suncak şekilde yönetmektedir. Ortadoğu limanlarındanda Türkiye'ye ithalat konteyner taşımacılığı ile hizmetinizdeyiz. Full konteyner, parsiyel konteyner taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Uçak  

 

Suudi Arabistan Havayolu Nakliyat

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan havayolu taşımacılığı hizmeti sunan Saygınlar, yüklerinizi en kısa sürede teslim etmek için hava taşıma hizmeti size sunar. İhracatçı firmaların rahat edeceği sistemlerle taşıma hizmeti sunan Saygınlar, AHL - Ortadoğu Havalimanları şeklinde ihracat - ithalat havayolu taşıma hizmeti sunar.

 

 

İLETİŞİM

  • Adres: Haraparası Mah. Yavuz Selim Caddesi Abdullah Eski Ocak İş Merkezi
    B Blok kat:2 no:41 Antakya / HATAY
  • Telefon: +90 326 225 26 87
udem
ulaştırma bakanlığı
atso
iru
cmr